Proč Café Majada

Vybíráme tu nejlepší kávu

Vybíráme to nejlepší zrno Z El Salvadoru

Café Majada je výběrová vysokohorská 100% arabika, která zrála na sopečných svazích El Salvadoru. Naše zrno má jasný původ, vždy víme z jaké konktrétní plantáže tato káva pochází, roste v ideálním horském mikroklimatu El Salvadoru.

Káva zraje na místech plnících ekologické standardy, plantáže jsou certifikovány organizací Rainforest Aliance. Naše káva je výjimečná díky kvalitě zrna, ručnímu třídění, sušení na slunci a lidem kteří kávu pomalu praží a sami jí milují.

Poradenství

Co člověk to názor a chuť. Z vysokohorských oblastí Salvadoru vám přinášíme to nejlepší zrno v kvalitě speciality coffee , výběrová 100% arabika. Unikátní klima a sopečné podloží vytáhne z odrůd Bourbon a Pacamara ty nejušlechtilejší chutě čokolády, citrusu. Střední pražení vytvoří čisté a dlouhotrvající dochutě, ke kterým se naši zákazníci vracejí. Kávu milujeme.
Najdete nás v domácnostech, kancelářích a kavárnách 
Ochutnejte 100% arabicu

Ochutnejte 100% kvalitní arabicu

Kvalitní káva, nápoj je z velké části ovlivněn šikovnými rukami baristy a v neposlední řadě profesionální technologií. Baristy školíme a to pravidelně. Záleží nám na kvalitě výsledné kávy a garantujeme vašim zákazníků, že pijí to nejlepší. Technologii vybíráme z péčí řádného hospodáře a ladíme jako motory v depu formule 1.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení