Proč Café Majada

Vybíráme tu nejlepší kávu

Vybíráme to nejlepší zrno Z El Salvadoru

Café Majada je výběrová vysokohorská 100% arabika, která zrála na sopečných svazích El Salvadoru. Naše zrno má jasný původ, vždy víme z jaké konktrétní plantáže tato káva pochází, roste v ideálním horském mikroklimatu El Salvadoru.

Káva zraje na místech plnících ekologické standardy, plantáže jsou certifikovány organizací Rainforest Aliance. Naše káva je výjimečná díky kvalitě zrna, ručnímu třídění, sušení na slunci a lidem kteří kávu pomalu praží a sami jí milují.

Poradenství

Co člověk to názor a chuť. Z vysokohorských oblastí Salvadoru vám přinášíme to nejlepší zrno v kvalitě speciality coffee , výběrová 100% arabika. Unikátní klima a sopečné podloží vytáhne z odrůd Bourbon a Pacamara ty nejušlechtilejší chutě čokolády, citrusu. Střední pražení vytvoří čisté a dlouhotrvající dochutě, ke kterým se naši zákazníci vracejí. Kávu milujeme.
Najdete nás v domácnostech, kancelářích a kavárnách 
Ochutnejte 100% arabicu

Ochutnejte 100% kvalitní arabicu

Kvalitní káva, nápoj je z velké části ovlivněn šikovnými rukami baristy a v neposlední řadě profesionální technologií. Baristy školíme a to pravidelně. Záleží nám na kvalitě výsledné kávy a garantujeme vašim zákazníků, že pijí to nejlepší. Technologii vybíráme z péčí řádného hospodáře a ladíme jako motory v depu formule 1.